"CHP Tüm Kesimleri Kucaklayan Partidir"

CHP Isparta İl Başkanı H. Yalım Halıcı Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşunun 99. Yıl Dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yayınlanma:
"CHP Tüm Kesimleri Kucaklayan Partidir"

CHP Isparta İl Başkanı H. Yalım Halıcı Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşunun 99. Yıl Dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında "CHP, halkıyla yürüyen, hiçbir ayrım yapmadan tüm kesimleri kucaklayan partidir. CHP Türkiye’dir!"dedi.

Başkan Yalım Halıcı mesajında şu görüşlere yer verdi: "Cumhuriyet Halk Partisi kuruluşun ve kurtuluşun partisidir. Türkiye’nin imarında, iktisadi yapılanmasında, çok partili rejime geçişte, demokrasinin, temel hak ve özgürlüklerin gelişmesinde, sosyal devletin oluşmasında emekleri ve emek verenleriyle beraber bugünlere kadar gelmiştir.

Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar, Atatürk ilke ve devrimlerinin, özgürlüklerinin, demokrasinin, emeğin ve insan haklarının yılmaz bekçileriyiz.Cumhuriyetin ilk yıllarında olduğu gibi, ebedi Genel Başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün koyduğu ilkelerden asla taviz vermeden, halkıyla yürüyen, hiçbir ayrım yapmadan tüm kesimleri kucaklayan parti olmaya devam edeceğiz.

Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’dir!100 yıl içerisinde çok fazla badire atlattık. Ama bu badirelerden hep beraber mücadele ederek kurtulduk. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hayalini kurduğu Cumhuriyeti demokrasi ile taçlandıracağız.Düşüncelerimizi özgürce ifade edebileceğimiz, hep birlikte huzur ve barış içinde yaşadığımız bir Cumhuriyet inşa edeceğiz.

Bunun sözünü sizlere veriyoruz. Başkomutanımız Mustafa Kemal Paşa'nın açtığı bu yolda yılmadan yürüyeceğiz.Cumhuriyetin ikinci yüzyılına girdiğimiz bu günlerde CHP’nin 99. kuruluş yıldönümünü örgütümüz ve tüm halkımız adına kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım"

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.