“Çiçekten Meyveye Isparta Elması” Adlı Fotoğraf Yarışması Düzenlendi

Isparta Ticaret Borsası tarafından, ilimiz ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan, Isparta Elması için “Çiçekten Meyveye Isparta Elması” fotoğraf yarışması başlatıldı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 26 Nisan 2022 10:04
“Çiçekten Meyveye Isparta Elması” Adlı Fotoğraf Yarışması Düzenlendi

Isparta Ticaret Borsası tarafından, ilimiz ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan, Isparta Elması’nın bahçeden sofraya kadar olan serüveni konu alarak tüm  süreçlerinin dilenen adımlarının fotoğraflanması sağlamak; bilinirliğinin ve marka değerinin artırılması  amacıyla  “Çiçekten Meyveye Isparta Elması” fotoğraf yarışması başlatıldı. 

Konu ile ilgili olarak Isparta Ticaret Borsası tarafından yapılan açıklamada; “Dereceye girenlerin ödüllendirileceği yarışmaya başvurular en geç 31 EKİM 2022 tarihine kadar yapılacaktır. 

Katılımın ücretsiz olduğu yarışmaya, “Fotoğraf Yarışması Katılım Formu” ve yarışmaya sunacağınız fotoğrafları birlikte  [email protected] adresine gönderilmesi gerekmektedir. “Çiçekten Meyveye Isparta Elması”  fotoğraf yarışması; Seçici Kurul üyeleri ve Isparta Ticaret Borsası  Temsilcileri ile birinci dereceden yakınları dışında, ülkemizde yerleşik amatör ve profesyonel 18 yaş üstü tüm fotoğrafçıların katılımına açıktır. Kamuoyuna duyurulur” denildi.

isparta-ticaret-borsasi-cicekten-meyveye-isparta-elmasi.jpg

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.