Davraz Günaydın’ı Bağrına Bastı

Davraz Günaydın’ı Bağrına Bastı

Yayınlanma:
Güncelleme: 25 Mart 2019 16:59
Davraz Günaydın’ı Bağrına Bastı

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın seçim çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Önceki gün akşam Davraz Mahallesine giden Başkan Günaydın büyük bir coşkuyla karşılandı. Binlerce kişi miting alanını soğuk havaya rağmen tıklım tıklım doldurdu.

Mahalleye girişte maytap ve havai fişek gösterileriyle karşılanan Belediye Başkanı Günaydın, konuşma yapacağı sahneye yoğun ilgi nedeniyle yarım saatte ancak varabildi. “İşte başkan işte Isparta, Büyük başkan Yusuf Ziya Günaydın” gibi sloganlar eşliğinde halkı selamlayan Günaydın’ın mitingi vatandaşların sevgi gösterisinden ötürü bir türlü başlamak bilmedi.

BİR ŞARKISIN SEN ÖMÜR BOYU SÜRECEK
Kalabalığın arasından sahneye ulaşan Başkan Günaydın eline mikrofonu aldığında bu kez de miting alanını dolduran binlerce kişi hep bir ağızdan “Bir şarkısın sen ömür boyu sürecek” şarkısını seslendirmeye başladılar. Ansızın yaşanan bu gelişme üzerine sahne ekibi şarkının müziğini ses sistemine vermek zorunda kaldı.

Gördüğü ilgi karşısında duygulu anlar yaşayan Günaydın, konuşmasına “Allah sizden razı olsun. Bu soğukta bana bu mutluluğu yaşattınız, beni duygulandırdınız, neredeyse ağlayacağım” diye konuştu.

GÖKMENOĞLU’NU ELEŞTİRDİ
Daha sonra İyi Parti Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu’nu seçim meydanlarında yaptığı bütçe konuşmalarından dolayı eleştiren Günaydın, “Onun daha bütçeden haberi yok. Milletin önüne çıkıp bilmediği her konuda her gün yalan konuşuyor. Söylediklerinin hepsi palavra. Daha bütçenin ne olduğunu bilmiyor. Yusuf Ziya Günaydın’ın 630 milyon kasasında parası varmış efendim şunu alamadı bunu alamadı diyor. Biriniz milletvekili oldunuz biriniz aday oldunuz daha bütçeden haberiniz yok. Böyle yanlış demeçler vererek ne yapmayı planlıyorsun. Sen nasıl belediye başkanı olacaksın? ” diye sordu.

ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ
Türkiye’nin en hızlı en güzel çalışan belediyesinin Isparta Belediyesi olduğuna dikkat çeken Başkan Günaydın “Isparta Belediyesi’nin çalışma hızı bakımından Türkiye’de örnektir. Bugün iki mahalleyi de asfalt ve kilit taşı olarak aynı anda bitiriyoruz. Bizim çalışanlarımız bitiriyor. Onlar kapı kapı gezerken ben daha bugün şantiyeleri dolaştım. Helali hoş olsun bütün çalışanlarıma. Onlar sayesinde oluyor” dedi.

DAVRAZA KENTSEL DÖNÜŞÜM
Ardından Davraz Mahallesine yapılan ve yapılacak hizmetleri anlatan Günaydın, hem sosyal tesis hem de kentsel dönüşüm konusunda müjdeler verdi. Davraz’da daha önce bir anket yaptırdığını ve yüzde 70 çıkan kentsel dönüşüm oranının yüzde 30’a düştüğünü hatırlatan Belediye Başkanı Günaydın, “Buradan şimdi söylüyorum. Davraz’a kentsel dönüşümü getireceğiz. Hem de öyle projelerle getireceğiz ki buraya da yıldız düşecek” dedi.

KOPYALA YAPIŞTIR PROJE GÖSTERİYOR
Belediye Başkanı Günaydın son olarak AK Parti Adayı Şükrü Başdeğirmen’i eleştirdi. Başdeğirmen’in seçim meydanlarında proje diye kopyala yapıştır görseller kullandığını söyleyen Günaydın, “Tünel olmayan yerde tünel görseli kullanıyor. Hani nerede var orada tünel? Kopyalayıp yapıştırırken tünelli bir yerden almış millete proje diye gösteriyor. Etme kardeşim kendini gülünç duruma düşürme” dedi.

Belediye Başkanı Günaydın konuşmasının ardından meclis üyeleriyle birlikte halkı selamladı. Günaydın Davraz mahallesinden yine alkışlar ve sevgi gösterileri eşliğinde ayrıldı.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.