Dolandırıcılık Suçları ile Mücadele Birimi Yenidendi

Isparta Emniyeti’nden önemli Duyuru; dolandırıcılık suçları ile ilgili adli ve idari süreçleri hızlandırmak için mücadele birimi yenidendi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 28 Şubat 2022 17:29
Dolandırıcılık Suçları ile Mücadele Birimi Yenidendi

İlimizde meydana gelen her türlü DOLANDIRICILIK suçlarıyla ilgili EMNİYET birimlerindeki adli ve idari süreçleri hızlandırmak, suç ve suçlularla mücadeleyi koordineli bir şekilde yürütmek üzere; Isparta Emniyet Müdürlüğü ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ bünyesinde; DOLANDIRICILIK SUÇLARI İLE MÜCADELE Birimi 7/24 kesintisiz her türlü başvuruyu almak ve değerlendirmek maksadıyla yeniden yapılandırılmıştır.

Değerli Ispartalı hemşehrilerimizin; İletişim Yolu İle Kontör, Para, Altın Talebi Dolandırıcılığı,  İnternet Yolu İle Dolandırıcılık, SMS, E-Mail, İnstagram Yolu İle Dolandırıcılık….gibi Her türlü dolandırıcılık faaliyetleri konusunda karşılaşacakları mağduriyetleri aşağıda yer alan iletişim araçlarıyla zaman geçirmeksizin ulaştırmalarını bekliyoruz.

Sizlerden gelen her türlü talep ve bilginin bizler için değerli olduğunun ve titizlikle takip edileceğinin bilinmesi hususunu bilgilerinize sunuyoruz.

7/24 İletişim; 0246 228 14 10 / 0505 318 32 00

Whatsapp; 0505 318 32 44

Mail; [email protected]

Bip; 0505 318 32 44

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.