En İyi Üniversite Radyosu Adayı

Radyo SDÜ En İyi Üniversite Radyosu Adayı

Yayınlanma:
Güncelleme: 16 Ocak 2020 16:10
En İyi Üniversite Radyosu Adayı

Süleyman Demirel Üniversitesi Radyosu, Radyo SDÜ, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Müzik Onair ödüllerinde yılın en iyi üniversite radyosu olmaya aday.

Müzik Onair tarafından Bahçeşehir Üniversitesi ve Bahçeşehir Radyosu BAU Radyo ile birlikte bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan ödül töreninde 13 kategoride müzik, 4 kategoride radyo ve 1 kategoride sosyal medya olmak üzere 18 kategoride 2019 yılının en iyileri ödüllendirilecek.

İnternet üzerinden halk oylamasıyla kazananın belirleneceği yarışmada; Akdeniz Üniversitesi, Yozgat Bozok Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Çorum Hitit Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi, Bayburt Üniversitesi, Kayseri Erciyes Üniversitesi, İstanbul Üsküdar Üniversitesi ile birlikte finale adını yazdıran Süleyman Demirel Üniversitesi Radyosu Radyo SDÜ, destek bekliyor.

Dinleyiciler,

http://www.muzikonairodulleri.com/anket.asp?dump=1&s=21#oylama

 web sitesini ziyaret ederek, 21’nci kategoride bulunan “Yılın En İyi Üniversite Radyosu Adayı” kategorisinde Radyo SDÜ’ye oy kullanabiliyor. Eğitim, kültür ve sanat konularına, haber bültenlerine, üniversitedeki bilim ve sanat etkinliklerine, Türk ve dünya müziğinin seçkin örnekleriyle hazırlanmış müzik eğlence programlarına yer verilerek, Isparta’dan dünyaya yayın yapan Radyo SDÜ, nitelikli yayıncılığın en güzel örneklerini sergiliyor.

Ülkemizdeki radyo ve televizyon yayıncılığına dair düzenlemeler çerçevesinde 2016 yılında “Radyo SDÜ” adıyla yeniden yapılanan radyomuz öğrencilerin de radyo yayıncılığı konusunda tecrübe kazanmasına katkı sağlıyor. 13 farklı radyo programının yer aldığı haftalık yayın akışıyla farklı program çeşitlerini bünyesine barındıran Radyo SDÜ, yılın en iyisi olmak için halk oylamasında destek bekliyor.


HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.