Gerçek Anket Sokakta!

Gerçek Anket Sokakta!

Yayınlanma:
Güncelleme: 05 Şubat 2019 13:50
Gerçek Anket Sokakta!

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Büyükçam, geçtiğimiz günlerde ORC Anket Şirketi tarafından yayınlanan anket sonuçlarının gerçeği yansıtmadığını ve şirketi komik duruma düşürdüğünü ileri sürdü. Büyükçam, “Gerçek anket için sokağa çıkın. Gerçek anket sokakta” dedi.

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Büyükçam, açıklamasında “ORC Anket firması gibi ülkemizde yüzlerce firma vardır. Bu firmalar gibi, bizim ve Genel Merkezimizin de çalıştığı ve gerçeğe çok daha yakın sonuçlar bizimle de paylaşılmaktadır. Burada şehir şehir bazı kişilerin bazı kişilere yakınlığı olabileceği ihtimali de mümkündür. Hatta öyle ki Isparta'da bu durum direk yansımış görünmektedir. Birileri belli ki; gerçekleri çok iyi bilmektedir ve bu yüzden yalanlarla yanlışlarla bir algı yaratma peşindeler. Fakat bu pek de orantılı düşünülmediği için Isparta’da komik bir duruma düşmüştür” dedi.

Büyükçam, “Yapılan birçok anket vardır. Bunların tamamında bugün IYI parti olarak birinciyiz. Kamuoyu ile paylaşacaklardır zaten firmalar. Anket kim biliyor musunuz? Sokaktaki vatandaşlarımız. Merak eden varsa, hemen sokağa çıkıp geçenlere sorması yeterlidir. Doğru anketi, bizim bağ-kurunu ödeyemeyen esnafımıza, personel maaşlarını ödeyemeyen sanayicimize, geçim derdinde olan emeklimize, EYT mağdurlarımıza, asgari ücretini alamayan isçimize, pahalı sebze ve meyve sebebiyle satamadığı malini geri toplamak zorunda kalan pazarcımıza, zorluklarla okumaya çalışan öğrencimize, şiddet mağduru kadınlarımıza, geçim derdiyle yuvaları yıkılan erkeklerimize, 15 yıldır hangi yatırım yapılmış gencimize diye soran gençlerimize sorarak öğrenebilirler. Doğru anketin cevapları hazırdır” diye konuştu.

Ispartalıları düzmece anketlerle kandıramayacaklarını kaydeden Büyükçam, “Isparta halkı özlemle IYI Partili belediyeyi beklemektir. Korkunun ecele faydası yoktur. Ispartalı Hemşerimizi böyle düzmece anketlerle kandırabileceklerini düşünenler büyük bir yanılgı içerisindedirler. Ispartalı neye inanıp inanmayacağını iyi bilirler.

O ankette gösterilen oranlar, düpedüz algı yaratmak amaçlı, yanıltıcıdır. Halkımızın önünde büyük ve iyi bir fırsat vardır. Isparta halkı 15 senedir kendisini yöneten ama beklentilerini gideremeyen, yıpranmış bir belediyecilikten bıkmıştır. Yine 17 senedir iktidar olan ama iktidarın imkânlarını kendisine sunamayan bir partiye de teveccüh etmeyecektir. Her şeyin daha iyisine layık olan Isparta halkı 31Mart Günü Sayın Gökmen Gökmenoğlu ile IYI belediyecilikle buluşacaktır. İyi projelerle biz her şeyin daha iyisini Isparta Halkıyla buluşturmaya söz verdik. İnanıyorum ki 31 Martta Isparta İyi belediyecilikle tanışacak; Isparta İYİ olacaktır” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum