Gökmenoğlu’ndan Kent Kalkınma Hamlesi

E-Ticaret Merkezi Kuracak... Herkes Üretecek, Herkes Kazanacak

Yayınlanma:
Güncelleme: 26 Mart 2019 15:57
Gökmenoğlu’ndan Kent Kalkınma Hamlesi

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Av. Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, kent kalkınma hamlesiyle ilgili E-Ticaret Merkezi Projesini açıkladı. Gökmenoğlu, Ispartalılara “Siz sadece üretin, gerisini bize bırakın” mesajı verdi.

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, Isparta’da Herkes Üretecek Isparta’nın Yüzü Gülecek sloganıyla yeni “E-Ticaret Merkezi Projesi”ni açıkladı.

Proje kapsamında küçük büyük demeden, sanayicisinden ev hanımına Isparta’da herkesin kazanacağını belirten Gökmenoğlu “Halkımız ağır ekonomik bunalım ve zamlardan bunalmış vaziyette, 100 gündür sahadayız tüm hemşerilerimizin dertlerini dinliyoruz bize en çok gelen taleplerden biri de belediyenin halkın elinden tutması halkının destekçisi olmasıydı. İnsanlarımız iş yapmak istiyor fakat pazarlama ağı bulamamaktan korkuyor, ev hanımlarımız el işlerini, el emeklerini satmak ev bütçelerine destek olmak istiyor fakat ürettiklerini satamamaktan korkuyorlar. Biz belediye olarak bu sorunu ortadan kaldıracağız Ispartalı hemşerilerimize diyeceğiz ki siz sadece üretin gerisini bize bırakın. Hemşerilerimizin ürettiklerini belediye bünyesinde kuracağımız E-Ticaret Merkezi’nde belediyemizin kurumsal garantörlüğü altında alıcı ile buluşturacak Isparta’mızın ekonomisinin gelişmesini ve Isparta’nın marka ürünleriyle Türkiye ve Dünya pazarında kendisine yer bulmasını sağlayacağız.” dedi.

En başından beri lokomotif görevi görecek şehrini sürekli ileriye taşıyacak bir belediye vurgusu yaptıklarını söyleyen Gökmenoğlu “Isparta’nın “İYİ Belediyecilik” ile tanışmasına çok az kaldı. 1 Nisan’da Isparta, belediye öncülüğünde kendi üretim ve kalkınma hamlesinin ilk adımını atacak. Üreten, Huzurlu ve Mutlu İnsanların başkenti olacak.” diyerek konuşmasını tamamladı.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.