Gülbirlik Yönetimi’nden Milletvekillerine Ziyaret

Gülbirlik Yönetimi’nden Milletvekillerine Ziyaret

Yayınlanma:
Gülbirlik Yönetimi’nden Milletvekillerine Ziyaret

Gülbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Demir ve Genel Müdür Hasan Çelik ile Yönetim Kurulu Üyesi Av. Faik Yıldız TBMM’de Isparta Milletvekillerini ayrı ayrı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Milletvekilleri her zaman Gülbirlik’in ve Gül üreticilerinin yanında olduklarını belirterek her türlü desteğe hazır olduklarının mesajını verdiler.

14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilen Milletvekili Genel Seçimlerinde Isparta’yı 4 yıl boyunca TBMM’de temsil edecek olan 28. Dönem Milletvekilleri belirlenmişti. AK Parti’den Osman Zabun ve Mehmet Uğur Gökgöz, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Hasan Basri Sönmez ve CHP’den Yalım Halıcı Isparta’nın Yeni Milletvekilleri olarak TBMM’ye gitmişti. Gülbirlik Yönetimi de Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

VEKİLLER GÜLBİRLİK YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Isparta’nın Yeni Milletvekilleri Gülbirlik Yönetimini dün Mecliste ağırladı. Gülbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Demir, Genel Müdür Hasan Çelik ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Faik Yıldız Ankara’ya giderek TBMM’de Isparta Milletvekillerini ayrı ayrı ziyaret etti. Milletvekilleri Osman Zabun, Mehmet Uğur Gökgöz, Yalım Halıcı ve Hasan Basri Sönmez’i TBMM’deki odalarında ziyaret eden Gülbirlik heyeti yeni vekillere hayırlı olsun ziyaretinde bulundular ve görevlerinde başarı dileklerini ilettiler.

VEKİLLERE GÜL ÜRÜNLERİ HEDİYE EDİLDİ

Son derece samimi bir ortamda geçen ziyaretler de Gülbirlik’in çalışmalarına ilişkin konular ele alındı ve geride bıraktığımız 2023 yılı gülçiçeği kampanyası değerlendirildi. Ziyaret sırasında Gülbirlik Genel Müdürü Hasan Çelik tarafından Milletvekillerine Gülbirlik’e bağlı Kozmetik Şirketi olan ve 2005 yılında kurulan Rosense tarafından kendi tesislerinde üretilen gül ürünlerinden oluşan hediye setleri takdim edildi.

Gülbirlik yönetiminin kendilerini ziyaretinden oldukça memnun olan Milletvekilleri her zaman Gülbirlik’in ve Gül üreticilerinin yanında olduklarını belirterek destek sözü vererek ziyaretlerinden ve gül ürünü hediyelerinden dolayı Gülbirlik yöneticilerine teşekkür ettiler. Milletvekilleri Gülbirlik’in çalışmalarını başarılı bulduklarını ve takdirle karşıladıklarını ifade ettiler.

Gülbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Demir, Genel Müdür Çelik ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Yıldız’da Milletvekillerine kendilerini TBMM’de kabul ettikleri ve ağırladıkları için ayrı ayrı teşekkür ettiler.

Instagram'da bizi takip etmek için TIKLAYINIZ

Facebook'da bizi takip etmek için TIKLAYINIZ

X'de bizi takip etmek için TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.