Hacı Adaylarına Sağlık Eğitimi

Hacı Adaylarına Isparta Devlet Hastanesin'de sağlık eğitimi veriliyor..

Yayınlanma:
Güncelleme: 02 Ekim 2010 21:14
Hacı Adaylarına Sağlık Eğitimi

Isparta'dan Hac görevlerini yerine getirmek üzere kutsal topraklara gidecek olan Hacı adayları Isparta Devlet Hastanesi uzman doktorları tarafından sağlık konusunda eğitim verildi.

Hacı adaylarının Isparta İl Müftülüğü tarafından düzenlenen ve Ulu Cami'nde gerçekleştirilen bilgilendirme seminerleri devam ediyor.

14 Eylül'de başlayan seminerler 13 Ekim tarihinde sona erecek. Ayrıca Isparta Devlet Hastanesi de Hacı adaylarına yönelik yeni bir eğitim çalışması başlattı. Bu doğrultuda, Hacı adaylarına kutsal topraklarda sağlıklarına nasıl dikkat edecekleri konusunda sağlık eğitimi veriliyor.

İlki Devlet Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirilen eğitim ile ilgili olarak Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Ramazan Okutan, "İlimizde bu yıl kurada nasip olup da Hac çıkan şanslı vatandaşlara gidecekleri kutsal topraklarda sağlık konusunda yardımcı olabilmek için hastanemiz doktorlarından Uz. Dr. Teoman Demirel, 2-3 Temmuz 2010 tarihlerinde ilimiz adına Ankara'da düzenlenen Hac sağlık seminerine katıldı. Dr. Demirel, burada aldığı bilgileri Hacı adaylarına 15-22-29 Eylül tarihlerinde Ulu Cami'de Hacı adayları ile paylaştı" dedi.
 

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.