Halıcı: Artık Yol Vaadi Vermeyin

2023 Genel Seçimlerine bir yıllık süre kaldı. CHP İl Başkanı Yalım Halıcı, genel seçimde Ak Parti Isparta milletvekilliği için aday adayı olacaklara çağrıda bulundu.

Yayınlanma:
Güncelleme: 20 Temmuz 2022 00:49
Halıcı: Artık Yol Vaadi Vermeyin

2023 Genel Seçimlerine bir yıllık süre kaldı. CHP İl Başkanı Yalım Halıcı, genel seçimde Ak Parti Isparta milletvekilliği için aday adayı olacaklara çağrıda bulundu.

Aday adaylarının seçim öncesi "duble yolları bitireceğiz" vaatlerini verdiklerini belirten İl Başkanı Halıcı, "Artık yol vaadi vermeyin. 20 yıldır yapmadığınız yol için bir daha vaat verirseniz yuh derim" dedi.

CHP İl Başkanı Yalım Halıcı, seçim öncesi Ak Parti'den milletvekilliği için aday adayı olacak kişilere çağrıda bulundu.Ak Parti'den aday adayı yada aday olan kişilerin ilk vaadinin "duble yolları bitireceğiz" vaadi olduğunu belirten CHP İl Başkanı Yalım Halıcı, "Artık yol vaadi vermeyin. 20 yıldır yapmadığınız yol için bir daha vaat verirseniz yuh derim.

Isparta’ya iktidar partisi birçok seçimden önce Isparta’ya ve Ispartalı hemşerilerimize birçok vaatler verdi. Dereboğazı yolundan tutunda Konya yoluna kadar, teşvik yasasına kadar birçok konuda verilen vaatler ama tutulmayan sözler var AK Parti vaatlerle her dönem Ispartalı hemşerilerimizden oy aldı.

Ben bu dönem İktidar Partisinden AK Partiden milletvekili aday adayı olacak kişilere şunu söylüyorum sakın çıkıp da biz bu yolları bitireceğiz falan diye vaat vermeyin o zaman yuh derim 20 senedir yapamadığınızı bundan sonra mı yapacaksınız artık insanların karnı tok kimse bol keseden atmasın.

Isparta iktidar partisinin milletvekillerinin, belediye başkanlarının iç hesaplaşması yüzünden zarar görecek bir şehir değil. Herkes kendisini toparlasın başka bir siyasi partinin iç işi bizi ilgilendirmemekle birlikte, Isparta’ya zarar vermeye başladığı noktadan itibaren bizde bu sürece dahil oluruz. Herkes aklını başına alsın. Geldiniz gidiyorsunuz, bari son döneminizi iyi değerlendirin." Dedi.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.