Hizmet Alımında Öncelik Isparta Esnafının Olacak

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, göreve seçildikleri takdirde Belediyenin hizmet alımını Isparta esnafından tedarik edeceğini söyledi. “Biz kazanacağız. Isparta kazanacak” dedi.

Yayınlanma:
Hizmet Alımında Öncelik Isparta Esnafının Olacak

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, göreve seçildikleri takdirde Belediyenin hizmet alımını Isparta esnafından tedarik edeceğini söyledi. “Biz kazanacağız. Isparta kazanacak” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Yeni Sanayi sitesinde esnafı ziyaret eden İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, dükkanları tek dolaştı. Tural, esnafın yoğun ilgisiyle karşılandı. Sanayi esnafı “Ahmet Başkanım şimdiye kadar başka adaylara oy verdik. Ama bu sefer esnafın babasına oy vereceğiz. Allah’ın izniyle kazanacağız. Oyumuz Ahmet Tural’a” diyerek desteklerini ifade ettiler.

hizmet-aliminda-oncelik-isparta-esnafinin-olacak-1.jpg

NE YAPILACAKSA ISPARTA ESNAFI YAPACAK

Bir esnafın, belediyenin sanayide Isparta esnafı tarafından yapılabilecek söküm işini, dışarıya verdiğini belirterek siz belediye başkanı seçildiğinizi takdire mal ve hizmet alımını dışarıdan mı yapacaksınız? sorusuna yanıt veren Başkan Adayı Tural “ Biz yıllardır esnafın temsilciğini yapıyoruz. Biz göreve geldiğimizde Isparta’da belediyenin alması gereken, malzeme, işçilik ne yapılacaksa bunu Isparta esnafı yapacaktır. Biz kazanacağız. Isparta kazanacak diyoruz. O nedenle esnafımızdan, vatandaşımızdan 31 Martta Belediyeyi Ahmet Tural’la buluşturmalarını istiyoruz.

Esnafımızın büyük bir teveccühü var. Bizleri kalplerine basıyor. Bize “başkanım gelmenize gerek yok. Esnaf zaten sizin yanınızda gidin başka yerde çalışın” diyorlar. Bu bizi çok mutlu ediyor” dedi.

hizmet-aliminda-oncelik-isparta-esnafinin-olacak-2.jpg

31 MARTTA DA BELEDİYEYİ YENİSİYLE DEĞİŞTİRECEĞİZ

Başkan Adayı Tural, oto tamirhanesinde bir aracın balatasını yenisiyle değiştirerek “ 31 Martta da belediyeyi yenisiyle değiştireceğiz. Vatandaşımızın desteğiyle Isparta’yı İyi belediyecilikle buluşturacağız” diye konuştu.

hizmet-aliminda-oncelik-isparta-esnafinin-olacak-3.jpg

hizmet-aliminda-oncelik-isparta-esnafinin-olacak-4.jpg

Instagram'da bizi takip etmek için TIKLAYINIZ

Facebook'da bizi takip etmek için TIKLAYINIZ

X'de bizi takip etmek için TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.