İş Olsun Torba Dolsun Yaptık Oldu!

Isparta Belediyesi Ekipleri Dere Mahallesinde Çıkmaz Sokağı Asfaltladırlar.

Yayınlanma:
Güncelleme: 08 Kasım 2010 19:01
İş Olsun Torba Dolsun Yaptık Oldu!

Dere mahallesinde yaya yolu olarak kullanılan 2604 sokakta ikamet eden vatandaşlardan gelen dilekçeyi cevapladı.

2604 sokakta ikamet eden vatandaşlar küçük araçların sığabileceği ve genellikle yayalar için kullanılan sokaklarının asfaltlanmasını istediler. Vatandaşlar dere mahallesinde kışın diğer mahallelere göre daha sert geçtiğini bu yüzden yağan yağmur ve kar nedeniyle sokaklarının çamur deryasına dönüştüğünü belirttiler. Ayrıca sokakta oluşan yağmur sularının da çamurla birlikte evlerine dolduğunu bu sorunlarının bir giderilmesi talebinde bulundular. Isparta belediyesi de sokakta bulunan halkın mağduriyetini gözeterek sokağı asfaltladı. Asfaltlama sırasında Fen İşleri Müdürlüğünün araçlarının sokağa sığmaması nedeniyle de asfalt insan gücü ile ve küçük iş makineleri ile giderildi. Yolun asfaltlanma çalışmalarını vatandaş sonuna kadar izledi ve belediyeye teşekkür etti.

Belediye Başkan Vekili Ercan Görgülü, “Belediye olarak bizim asli görevlerimizin başında vatandaşlarımızın memnuniyeti gelmektedir. Vatandaşlarımızdan gelen tüm istekler bizim için bir emir telaki etmektedir. Personel müdürlüklerimiz rutin görevleri sırasında böyle bir dilekçe geldiğinde rutin çalışmaları durdurarak hemen vatandaşın isteğini yerine getiriyor. İşte bunlardan bir örneğini Dere Mahallemizde sergiliyoruz. Şehrimizin en eski yerleşim yerlerinden biri olan dere mahallemizdeki 2604 sokaktaki vatandaşların haklı istekleri belediyemiz fen işleri tarafından yerine getirildi” dedi.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.