Isparta Doğa Koleji’nde Değişim Güçlü Başladı

Isparta Doğa Koleji’nde Değişim Güçlü Başladı

Yayınlanma:
Isparta Doğa Koleji’nde Değişim Güçlü Başladı

Isparta Doğa Koleji Kamil Tamtürk'ün liderliğinde, Doğa’nın fark yaratan eğitim modeli ile 2023-2024 Eğitim Öğretim yılına güzel bir başlangıç yaptı. Kamil Tamtürk; eğitimdeki yenilikçi yaklaşımımızla, her bir öğrenciyi, topluma değer katan, kendine güvenen, gelişen ve potansiyelinin en üst sınırlarına ulaşabilecek birer birey olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz diyerek devam etti.

Dünya standartlarında olan İngilizce eğitimi, detaylı danışmanlık ve rehberlik modelimizle öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz. Ölçme, değerlendirme ve iletişimde mükemmeliyetçi bir yaklaşımı benimsiyoruz. Güçlü, saygın ve alanında uzman öğretmen kadromuzla, öğrencilerimizin en iyi eğitimi almalarını hedefliyoruz.

Kampüs okulu olmanın avantajlarıyla, eğitim ve öğretime verilen önem kadar güvenliğe de önem veriyoruz. Doğa ile iç içe, her türlü sosyal donatıya sahip bir alanda; kodlamadan robotiğe, spordan müziğe, görsel sanatlardan tiyatroya kadar geniş ve zengin bir müfredat ile yeni öğretim yılımıza başlarken, laboratuvarlarımızda öğrencilerimiz bilimin heyecanını ve deneyimin gücünü ilk elden yaşıyorlar.

LGS ve YKS'de elde ettiğimiz başarılarla, hem liseye hem de üniversiteye girişte öğrencilerimizin yanındayız. değerlerimize sıkı sıkıya bağlı kalarak, Kurumsal ve sistematik bir yaklaşımla eğitimde fark yaratıyoruz.

DOĞA’MIZDAYIZ, MUTLUYUZ, GURURLUYUZ…

Sınav başarısının yanına yaşam başarısını da ekleyen projemiz olan T-MBA Liderlik Akademisi ile mutluluğun ve başarının birleştiği okulumuzda geleceğin liderlerini yetiştiriyoruz. Yeni bir eğitim yılına, umutla, heyecanla ve başarıyla başlıyoruz…

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum