Isparta Eğitim ve Kültür Şehri Olacak

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, AK Parti’yi ziyaretinde önce Kadın Kolları Başkanlığı’nı ziyaret etti

Yayınlanma:
Güncelleme: 28 Ekim 2010 10:56
Isparta Eğitim ve Kültür Şehri Olacak

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, AK Parti’yi ziyaretinde önce Kadın Kolları Başkanlığı’nı ziyaret etti. Burada özel defteri imzalayan Bakan Çubukçu’ya başörtü sorunun çözülmesi dileğiyle dendi ve tülbent hediye edildiGrip olan Bakan Çubukçu’ya, şifa olsun diye Sütçüler kekiği ikramı yapıldı, bu sırada sohbetin konusu referandumdu.

Kadın Kolları Başkanlığından çıkan Bakan Çubukçu, Toplantı Salonu’na geçti. İlk konuşmayı İl Başkanı Mehmet Uğur Gökgöz yaptı. Gökgöz, “AK parti iktidarımızın, milli eğitim alanındaki çalışmalarınız biliyorsunuz. Ben de tekrar huzurlarınızda bakanımıza, bakanlar kurulumuza ve sayın başkanımıza ve milletvekillerimize eğitime ve diğer alanlardaki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda konuşan Bakan Çubukçu, Isparta’nın eğitim ve kültür kenti olması için önemli çaba sarfettiklerini kaydetti. Bakan Çubukçu, 3 gün boyunca çalışma arkadaşlarının yaptığı değerlendirmeler ışığında hizmetlerine devam edeceklerini kaydetti.

Parti ziyareti bu konuşma sonrası İl Başkanı Gökgöz’ün halı hediye etmesi ile sona erdi. Bakan Çubukçu, partiden ayrıldı, istirahat etmek üzere Otele geçti.

ISPARTA’DA EĞİTİM MASAYA YATIRILDI

Isparta Valiliği Göl Toplantı Salonu’ndaki eğitim değerlendirme toplantısı Bakan Çubukçu olmadan Müsteşar Esengül Civelek başkanlığında başlatıldı.

Toplantı açılışı yapıldı, ancak aradan 5 dakika geçmeden Bakan Çubukçu, Valiliğe geldi. Vali Ali Haydar Öner tarafından karşılanan Bakan Çubukçu’nun da katılımı ile toplantı basına kapalı olarak devam etti.

 

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler