Isparta İHH Arama-Kurtarma Gönüllüsü Arıyor

Isparta İHH Arama-Kurtarma Gönüllüsü Arıyor

Yayınlanma:
Isparta İHH Arama-Kurtarma Gönüllüsü Arıyor

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Isparta Temsilciliği Arama – Kurtarma Sorumlusu Emre Ölekli, Arama – Kurtarma Gönüllüsü diğer adıyla AFAD Yönetimi Gönüllüsü aradıklarını belirterek, bu konuda talipli olanların bizzat İHH Isparta Temsilciliğine başvurarak veya medya hesaplarından başvurabileceklerini bildirdi.

Başvurusu kabul edilen adayların Arama – Kurtarma konusunda gerek teorik gerek uygulamalı eğitimlerden geçirileceğini ifade eden İnsani Yardım Vakfı (İHH) Isparta Temsilciliği Arama – Kurtarma Sorumlusu Emre Ölekli, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi; “Bu konuda Isparta İHH Arama-Kurtarma Eğitimi ve daha sonraki eğitimlere katılmak isteyen gönüllülerimiz bu formu dolduracaklardır” dedi.

İŞTE ALINACAK EĞİTİMLER:

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Isparta Temsilciliği Arama – Kurtarma Sorumlusu Emre Ölekli, Arama – Kurtarma Gönüllülerine verilecek eğitimleri de şöyle sıraladı;

- Afet Farkındalık Eğitimi (E-K)

- Afetlerde Psikososyal Destek Eğitimi (E-K)

- Kentsel Arama Kurtarma Eğitimi (1-2) (E)

- Yangın Söndürme Eğitimi (E-K)

- Doğada Arama Kurtarma Eğitimi(1-2) (E)

- Suda Arama Kurtarma Eğitimi (E)

- KBRN Eğitimi (E)

BAŞVURU YAPILACAK YERLER:

Isparta İHH Isparta Temsilciliği

Cumhuriyet Caddesi Kahramanlar Apartmanı 1602 Sok. Kat:2 No:4 Isparta

Detaylı Bilgi İçin: Isparta İHH Afet Yönetimi İnstagram Hesabı veya 0 505 984 32 96 Nolu Telefondan ayrıntılı bilgi alınabilir.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.