ITSO üyeleri bu fırsatı kaçırmayın

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu uzmanlarınca ITSO üyelerine yönelik yarın saat 17.00 de projelerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapılacak. Toplantıya tüm ITSO üyeleri davetli.

Yayınlanma:
Güncelleme: 13 Ekim 2010 17:15
ITSO üyeleri bu fırsatı kaçırmayın

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın organizasyonunda oda üyelerine yönelik Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Hibe Proje destekleri başvuruları ve projelerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapılacak.

ITSO Genel Sekreteri Doç. Dr. Adem Korkmaz, bilgilendirme toplantısının yarın (Cuma) saat 17.00’de ITSO toplantı salonunda Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu uzmanlarınca yapılacağını ve tüm üyelerin davetli olduğunu bildirdi.


1 Eylül tarihinde şartlı proje kabulüne başlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun 30 Kasım tarihine kadar projeleri almaya devam edeceğini belirten Doç. Dr. Korkmaz, Isparta’nın birinci etapta kırsal kalkınma hibelerinden yararlanacak 20 ilden biri olmasını da şans olarak değerlendirdi.


Desteklenen yatırımlar ve proje şartları konusunda odada yapılacak toplantıya ilgililerin mutlaka katılması gerektiği
“Süt üreten tarımsal işletmelere yatırım,
• Üretici gruplarının kurulmasına destek
• Süt ve süt ürünlerinin işlenmesi ve pazarlanması,
• Meyve ve sebzelerin işlenmesi ve pazarlanması
• Su ürünlerinin işlenmesi ve pazarlanması
• Kültür balıkçılığının geliştirilmesi.


Bir yatırımcının birden fazla proje ile başvurabileceğini belirten Doç. Dr. Korkmaz, hibe destekler konusunda her türlü sorulara cevap bulunabilecek olan bu toplantıyı ITSO üyelerinin kaçırmaması gerektiğini söyledi.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Isparta