Karaman Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Isparta'ya Ziyaret

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti.

Yayınlanma:
Güncelleme: 26 Mayıs 2022 09:53
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Isparta'ya Ziyaret

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti.Ziyarete Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tutar ile yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Ziyarette karşılıklı iş birliği konuları ele alındı.ITSO’nun daveti üzerine Isparta’ya geldiklerini ve ortak meclis toplantısına katıldıklarını söyleyen Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, gül bahçeleri ile 9. Cumhurbaşkanı Merhum Süleyman Demirel’in kabrini ziyaret ettiklerini ve müzeyi gezdiklerini belirtti.

Alkan, “Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Isparta’yla birçok ortak noktamız var. Bunu biliyorduk ancak buraya geldiğimiz zaman bilmediğimiz birçok ortak noktamız olduğunu keşfettik. Sizleri de Karaman’a davet ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de “Şehrimizde bulunmanız bizleri mutlu etti. Bu ziyaretlerle şehrimizin değerlerini paylaşma imkanı buluyoruz. Sizlerin, bizlerin yapmış olduğu üretimler, birbirimize karşı ihtiyaçlarımızın neler olduğunu bu tür ziyaret ve toplantılarda ortaya çıkarabiliyoruz.

Ticaret ve Sanayi Odalarının kuruluş amacı bulunduğu şehirlerin ekonomisini daha ileriye götürebilmek, iş insanlarının problemleri, sorunları varsa bunları çözebilmektir. Burada görmüş olduğunuz güzellikleri Karamanlı dostlarımıza anlatacağınız inancındayız” dedi.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.