Karıncalar Arya Bebek İçin Kermes Düzenliyor

SMA Hastası Arya Bebeğin tedavi masrafının karşılanabilmesi için yapılan etkinlikler devam ediyor.

Yayınlanma:
Karıncalar Arya Bebek İçin Kermes Düzenliyor

SMA Hastası Arya Bebeğin tedavi masrafının karşılanabilmesi için yapılan etkinlikler devam ediyor. Ispartalı Emin ve Cennet Eryılmaz çiftinin Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 tanısı konulan 4 aylık kızları Hafize Arya bebeğin tedavisi için gerekli 34 milyon liranın toplanması için Isparta Valiliğinin onayı ile geçtiğimiz ay bir kampanya başlatılmıştı.

Bu doğrultuda İlimizde çeşitli STK ve Yardım Kuruluşları öncülüğünde çeşitli yardım kampanyaları ve etkinlikler düzenlenmeye başlandı. Bu kampanyaya katkı sağlamak için Isparta Karınca Zihinsel Engelliler Eğitim ve İstihdam Derneği tarafından da Arya Bebeğe destek olmak için 11 Ocak 2023 Çarşamba günü Meydan AVM’de bir kermes etkinliği düzenlenecek.

Dernek yetkilileri, kermes etkinliğinden elde edilecek gelirin Valilik onaylı Arya Bebek kampanyasına bağışlanacağını belirterek tüm vatandaşlara kermese davet etti.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.