KFK Medya Ajansı Isparta’da Açıldı

KFK Medya Ajansı Isparta’da Açıldı

Yayınlanma:
KFK Medya Ajansı Isparta’da Açıldı

Türkiye’nin en büyük medya ajanslarından biri olan KFK Medya Ajansı 7 adet stüdyosu ile Isparta’da açıldı.

İçerisinde 3 adet çekim stüdyosu (YouTube, Facebook, Instagram içerikleri için uygun), 1 adet televizyon stüdyosu, 1 adet 3D Green stüdyo, 1 adet mutfak stüdyosu ve 1 adet tiyatro sahnesi bulunan KFK Medya Ajansı önceliğini Isparta’ya vermekle birlikte başta akdeniz bölgesi sonra da bütün Türkiye için hizmet vermeye başladı.

Akdeniz Bölgesi’nin yıllardır eksikliğini çektiği ve içerik üreticilerinin oldukça zorlandığı çekim alanı sıkıntısı artık KFK Medya ajansı sayesinde tarihe karıştı. İçerik üreticileri, gazeteciler, televizyoncular, medya sektöründe çalışanlar ve kamera önünde / arkasında olmak isteyen herkes artık bu devasa stüdyolar sayesinde çok daha rahat edecekler.

Kendi YouTube, televizyon kanalları ve gazeteleri için kullanmaları dışında stüdyolarını kiralamak için de uygun hale getiren KFK Medya Ajansı bu sayede bütün içerik üreticilerine kapısını açtı.
Ek olarak Isparta’nın ilk özel Tiyatro ve Konferans salonunu da binasına dahil eden KFK Medya ajansı, profesyonel ekibiyle birlikte bu salonda hem çocuklara hem de yetişkinlere drama dersleri vermekle beraber yine bu salonu kullanarak konferans, söyleşi veya gösteri yapmak isteyenlere büyük bir imkan sundu.

Üst düzey ekipmanlar ile çalışmalarına başlayan KFK Medya Ajansı sayesinde dileyenler kendi çekimlerini ve montajlarını yapabilecek iken, dileyenler ise Ajans desteği ile çekimlerini gerçekleştirerek profesyonel bir kurgu/montaj desteği de alabilecekler.
Ek olarak içerik üreticisi olmak isteyenlere de kurgu/montaj, kamera kullanımı, kamera önü ve kamera arkası gibi medya sektörüne dair bütün alanlarda profesyonel eğitimler verilecek.

Aynı zamanda KFK Medya Ajansı yerel istihdama katkı sağlamak amacıyla gençlere staj imkanı da sunmakta. Staj yapan gençlerin hem sektörü tanımalarını hem de kendilerini geliştirmelerini amaçlayan KFK Medya Ajansı’nda staj veya eğitim görmek için aşağıdaki iletişim adreslerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Adres : Bağlar Mahallesi 111. Cadde No:106/110 Isparta – Merkez
İnternet Adresi : www.kfkmedya.com
Telefon : 0545 422 91 11
Mail Adresi : [email protected]

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.