MHP'den Geçmiş Olsun Ziyareti

MHP' İl ve İlçe Yönetiminden Geçmiş Olsun Ziyareti

Yayınlanma:
Güncelleme: 18 Şubat 2022 00:59
MHP'den Geçmiş Olsun Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hasan Basri Sönmez ve Merkez İlçe Başkanı Osman Gülay yöneticileri ile birlikte kardan dolayı çatısı yıkılan çarşamba pazarında incelemelerde bulunarak etrafındaki esnafa geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Esnafa geçmiş olsun dileklerinin yanı sıra kendilerinden bir istekleri olup olmadığını soran milliyetçi hareket partisi heyeti yapılması düşünülen tadilat ve yeni projelerle ilgili esnafın görüşlerini aldılar.

Görüşmeler esanasında İl Başkanı Hasan Basri Sönmez ve Merkez ilçe başkanı Osman Gülay 2012 yılında yapılan pazar alanının o günün şartlarına ve TSE 498 standartlarına uygun İmal edildiğini ancak değişen iklim şartları ve yağışlar karşısında güncellenmesi gerekliliğinin olduğunu, bu konuları da Mimarlar Odası ve İnşaat Mühendisleri odalarınında gündeme taşıdığını esnafa anlatma  fırsatı bulduklarını söyledi. Ayrıca esnafın belediye meclisinde dile getirmek istedikleri konular ve isteklerinin Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis üyelerimiz tarafından da belediye yetkili makamlarına iletilmek üzere kendilerinin sözcüsü olabileceklerini ifade ettiler.

Ziyaret esnafla karşılıklı görüş alış verişleri ve değerlendirmelerle tamamlandı.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.