Müge Anlı'dan Isparta Halk Eğitimi Merkezine Teşekkür

Müge Anlı'dan Isparta Halk Eğitimi Merkezine Teşekkür

Yayınlanma:
Güncelleme: 05 Kasım 2019 17:59
Müge Anlı'dan Isparta Halk Eğitimi Merkezine Teşekkür

Ünlü televizyoncu Müge Anlı'dan Isparta Halk Eğitim Merkezi yönetici, öğretmen ve çalışanlarına "okuma - yazma" seferberliği teşekkürü.
Müge Anlı'nın talebi ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Emine Erdoğan tarafindan 2018 yılında Türkiye genelinde başlatılan ve büyük başarı sağlanan "okuma - yazma" seferberliğinde Isparta Halk Eğitimi Merkezi aktif rol almıştı.

Müge Anlı Okuma yazma seferberliğinin yürütüldüğü dönemde Isparta Halk Eğitimi Merkezinden kampanyaya katılan kursiyerleri ve Kurum yöneticilerini programına davet etmişti. Isparta Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü adına kendisini ziyaret eden Müdür yardımcısı Abdullah Uygun'a kampanyaya vermiş oldukları destekten ve kampanya süresince yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek: "Isparta'ya ve özellikle Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ne okuma - yazma seferberliğindeki başarılı ve yoğun çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Kampanyaya Isparta Halk Eğitimi Merkezi’nin bütün ekibi öncülük yaptılar, özveri içinde çalıştılar. Isparta'ya selam ve sevgilerimi söylüyorum" dedi...

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.