Öğrenciler Bayram Havası Yaşadı

Öğrenciler Bayram Havası Yaşadı

Yayınlanma:
Güncelleme: 21 Ocak 2019 17:03
Öğrenciler Bayram Havası Yaşadı

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’ın, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte ilkini cuma günü gerçekleştirdiği ‘Karneni Getir, Hediyeni Götür’ etkinliği pazartesi günü de devam etti. İlk gün 5 bine yakın öğrenci karnesiyle gelerek hediyelerini alırken, yine pazartesi günü de binlerce öğrenci belediyeye gelerek karne sevincini başkan amcalarıyla kucaklaşarak paylaştı. Başkan Günaydın da, öğrencilere satranç takımı ve çeşitli oyuncaklar hediye etti.

**Velilerde yoğun ilgi gösterdi
Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, ilk, orta ve liselerin yarıyıl tatiline girdiği cuma günü ‘Karneni Getir, Hediyeni Götür’ etkinliği düzenledi. Başkanlık makamında gerçekleşen etkinliğe veliler de yoğun ilgi gösterdi. Hediyeleri makamda bulunan MHP İl Başkanı Nail Bayram ile birlikte dağıtan Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, çocukların karne heyecanına ortak oldu, sevinçlerini paylaştı.

** Belediyemizde bir bayram havası yaşanıyor
Çocuklara karne sevinci yaşamaları ve teşvik amacıyla hediyeler dağıttıklarını söyleyen Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, “Bu güzel çocuklarımızı sevindirmek istiyoruz. Karne sevincini yaşasınlar istiyoruz. Çocuklarımızın kültürel ve sosyal olarak, kimlik, kişilik bakımından gelişmelerini de istiyoruz. Etkinliğimiz kapsamında birinci günü 5 bin kişiye yakın oyuncak dağıttık. Bugün de yine oldukça kalabalık. Şahsen bende çok mutlu oldum. Çocuklarımız aileleriyle birlikte geliyorlar. Bu sevinci çocuklarımızla, aileleriyle hep birlikte yaşıyoruz. Güzel bir gün oldu. Belediyemizde bir bayram havası yaşanıyor. Mutluluklar, güzellikler yaşanıyorlar. Ailelerimiz çocuklarıyla da yakından ilgileniyorlar, bundan dolayı da teşekkür ediyorum. Bundan sonra da karne sevincini çocuklarımıza yaşatmak istiyorum” dedi.

**Teşvik edici bir uygulama
Çocuklarının bu mutlu günlerinde onlarla birlikte olabilmek için Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ı ziyaret ettiklerini dile getiren öğrenci velileri de, “Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızı ödüllendiriyor, bizde çocuklarımızla burada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çok güzel bir uygulama, başkanımız sağ olsun çok iyi düşünmüş. Bu teşvik edici bir uygulama. Çocuğumuz özellikle başkan amcasını görmek istedi, bizde geldik” görüşlerinde bulundu.

**Karnemi gösterdim Başkan amcadan hediyemi aldım
Karnelerini Başkan Günaydın’la paylaşan öğrenciler de, “Karnemi Başkan amcama gösterdim, hediyemi aldım, çok teşekkür ediyorum böyle bir etkinliği düzenlediği ve bizleri teşvik ettiği için” görüşlerinde bulundular.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.