Özel Halk Otobüslerinde Daşdöner Güven Tazeledi

Halk Otobüsleri Kooperatifi seçimi yapıldı. Mevcut Başkan Faruk Daşdöner'in karşısına başka aday çıkmadı.

Yayınlanma:
Özel Halk Otobüslerinde Daşdöner Güven Tazeledi

Halk Otobüsleri Kooperatifi seçimi yapıldı. Mevcut Başkan Faruk Daşdöner'in karşısına başka aday çıkmadı.

Kongreye Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Kaya, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural ve oda başkanları, Ticaret İl Müdürü Mehmet Akif Ülger başta olmak üzere kooperatif üyeleri katıldı.Kongrede konuşan Faruk Daşdöner, kuruluşlarının 28.yılında olduklarını, 26.kongreyi yaptıklarını söyledi ve görev süresinde aldıkları yolu anlattı.

Birlik Başkanı Ahmet Tural ise konuşmasında, genel kurulun hayırlı olmasını diledi, toplu taşımada Türkiye'ye örnek olunduğunu ifade etti.Konuşmaların ardından plaket takdimi yapıldı.

Tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Faruk Daşdöner ve yeni listesi açık liste ile oya sunuldu ve liste kabul edildi. Halk Otobüsleri Kooperatifi'nde, Faruk Daşdöner Başkanlıkta 4.dönem görev almış oldu. Kongre 2 yılda bir yapılacak ve halen kooperatifin 87 üyesi bulunuyor.

Vali Aydın Baruş başkanlığındaki toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Büyükçulcu, İTSO Başkanı Metin Çelik, Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, üniversite temsilcileri, ilgili; kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sendika ve meslek odası temsilcileri katıldı.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.