Şehrin Üniversitesi Şehrin Takımı İle El Ele

Şehrin Üniversitesi Şehrin Takımı İle El Ele

Yayınlanma:
Güncelleme: 08 Ekim 2019 12:08
Şehrin Üniversitesi Şehrin Takımı İle El Ele

Süleyman Demirel Üniversitesiyle Ispartaspor, Türkiye’de futbolda yaşanan şiddet olaylarına dikkati çekmek ve yaşanan şiddet olaylarının önüne geçebilmek amacıyla üniversiteli kız öğrencilerine yönelik olarak BİZDE VARIZ sloganıyla bir farkındalık projesini hayata geçiriyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi ile Ispartaspor arasında yapılacak işbirliği kapsamında üniversitemiz kız öğrencilerine 2 bin adet ücretsiz kombine bilet dağıtılacak. Ayrıca tüm öğrencilere Ispartaspor maç biletleri, yüzde 50 indirimli satışa sunulacak.

Öğrencilere yüzde 50 indirim: Biletler 50 lira
Üniversitemiz kız öğrencilerine yönelik olarak başlatılacak uygulama ile 2 bin adet kombine bilet ücretsiz dağıtılacak. 1 Ekim Salı günü itibariyle başlatılacak uygulama ile futbolda yaşanan şiddet olaylarına dikkati çekmek ve yaşanan şiddet olaylarının önüne geçebilmek hedefleniyor.
Ayrıca Ispartaspor ve üniversitemiz rektörlüğü işbirliği ile Ispartaspor biletlerinde üniversitemiz öğrencilerine yönelik olarak yüzde 50 indirim uygulanacak. Biletlerin 50 liradan satışa sunulması öngörülüyor.

Biletler hangi noktalardan temin edilecek?
Kız öğrencilere yönelik ücretsiz kombine biletler, 1 Ekim Salı günü itibariyle üniversitemiz Doğu Yerleşkesinde bulunan Sdükkan ve Batı Yerleşkesinde bulunan Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezinden temin edilebilecek.

Ispartaspor indirimli biletleri ise Ispartaspor’un Doğu ve Batı Yerleşkelerindeki Isparta spor stantlarından veya Isparta store mağazasından satışa sunulacak.

Ispartaspor Başkanı Atan Yazgan bir spor kulübü olarak, Süleyman Demirel Üniversitesinden her zaman yakın ilgi ve destek gördüklerini belirterek, söz konusu kampanya ile ilgili şunları söyledi: “ Süleyman Demirel Üniversitesi, Ispartamız için hayati derece rol oynayan güzide bir kurumumuzdur. Şehrimizin her türlü gelişiminde Süleyman Demirel Üniversitesi liderlik yapmakta ve bizlere destek olmaktadır. Sayın Rektör İlker Çarıkçı ilk günden bu yana bizlere destek olmaktadır. Nitekim üniversiteli kız öğrencilerimize ücretsiz kombine bileti dağıtma fikrimize sahip çıktılar ve bizlere bu konuda yardımcı oldular. Amacımız yaşlısıyla genciyle kızıyla erkeğiyle yani tüm unsurlarıyla futbolun dilini Isparta’nın birlik ve beraberlik şarkısına dönüştürmektir. Şehrimizin zaten var olan bu kültürünü üniversitemizin desteğiyle daha da büyütmek ve geliştirmek arzusunu taşıyoruz.2000 bin adet bileti işte bu amaçla ücretsiz dağıtıyoruz. İstiyoruz ki, kadınlarımızda bize destek olsunlar. Çünkü biliyoruz ki, her başarının ardında kadınlarımız vardır. Onların elinin değdiği her şeyde bir güzellik bir incelik vardır. İnanıyoruz ki çıktığımız bu yolda kız öğrencilerimiz bizi yalnız bırakmayacaklardır. Yine aynı şekilde üniversite şehir bütünleşmesine katkı sağlamak amacıyla yeni sezon kombine bilet ücretlerini tüm üniversite öğrencilerimize yüzde elli indirim uygulayarak 50 TL gibi makul bir fiyattan satışa sunuyoruz. Bütün bu çabalarımız, şehrimizin birliği ve beraberliği için atılmış adımlar olarak görülmelidir. Bu nedenle yönetim olarak amacımız sadece sportif başarılar değildir, temsil ettiğimiz şehrimizin yani Ispartamızın birliğini ve beraberliğine katkı sağlayan bir takım ruhu yaratmaktır. O yüzden hep dedik, yine diyoruz: BİZ ISPARTA OLARAK GÜZEL BİR AİLEYİZ.

Bu kampanya ile yine diyoruz ki ŞEHRİN TAKIMI ŞEHRİN ÜNİVERSİTEYİZLE ELELE. Ben bir kez daha bu anlamlı kampanyamıza destek olan ilgi gösteren başta Rektörümüz İlker Çarıkçı olmak üzere tüm üniversitemiz mensuplarımıza ve değerli öğrencilerimize şükranlarımı sunuyorum. “

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.