Söz Veriyoruz Sosyal Konutu Biz Yapacağız

Söz Veriyoruz Sosyal Konutu Biz Yapacağız

Yayınlanma:
Güncelleme: 06 Şubat 2019 16:34
Söz Veriyoruz Sosyal Konutu Biz Yapacağız

AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Isparta’da sosyal konutu ancak AK Parti Belediyeciliğinin yapabileceğini belirterek “Söz veriyoruz. Isparta’da evi olmayan dar gelirliyi, emekliyi, esnafı konut sahibi yapacağız” dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Yeşilköylüler Derneği’nde vatandaşlara hitap etti. Isparta trafiğini rahatlatmak için ISPARTARAY, trambüs hattı, 4 köprülü kavşak ve alternatif yollar yapacaklarını belirten Başdeğirmen, “Bunlar yapıldıktan sonra trafik sorunun aşıyoruz. Kaymakkapı ve Mimar Sinan caddesiyle de ilgili düzenlemeleri önümüzdeki hafta açıklayacağımız projeler içerisinde sizlere anlatacağız” dedi.

BAŞDEĞİRMEN’DEN KONUT SÖZÜ
Isparta’da vatandaşın toplu konut beklentisine çözümü ancak AK Parti belediyesinin sunabileceği vurgusu yapan Başdeğirmen,” Son olarak Isparta’da soysa konut AK Parti belediyesi döneminde üretilmiş. Onun öncesindeki dönemde yok. Ondan sonraki 10 yılda da yok. Sosyal konut üretmek AK Parti Belediyeciliğiyle olur. Söz veriyoruz. Isparta’da evi olmayan dar gelirliye, emekliye, esnafı konut sahibi yapacağız’ dedi.

KİMSEYE SATAŞACAK KİMSEYLE KAVGA
EDECEK DEĞİLİZ HİZMET ETMEYE GELİYORUZ
Yaşlı vatandaşlar için kreş yapılacağını aktaran Başdeğirmen, “Yaşlılarımızla ilgili emanet edebileceğiniz yer yok. Çocukları evinden ayrılamıyor. Yaşlılarımızın birkaç gün ağırlanacağı ya da günübirlik bırakabileceğiniz kreş yapıyoruz. İş başa düşünce önemini anlıyorsunuz. Damgacı sokağın tamamını devletin desteğiyle yeniliyoruz. Nasıl destek isteyeceğimizi de biliyoruz. Üç vekilimizle birlikte belediyeyi de alarak Ankara’da güçlü şekilde destek alabilecek kabiliyetimiz var. Isparta’yı yerelde ve genel iktidarda ayın masada buluşturabilirsek geri kaldığımız hizmetlerin hepsi alınır. Biz ne yapacağız, ne hizmet edeceğiz onu anlatıyoruz. Değişim benim göreve gelmemle şahsımla ilgili değil değişim iktidarın görev gelmesiyle başlayacaktır. Asıl hizmet bizim hizmet alacağımız yerdeki gücümüzle alakalı.Şahsi düşüncelerle hareket edersek bu şehrimize bir kazanç getirmez. Ben değil biz diyebilirsek her şeyin en güzeline kavuşuruz. Ben bugüne kadar Isparta’ya hizmete eden tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Tabiki diğer adaylar da gelecek onlar da yapacaklarını anlatacaklardır. Kimsenin oyu kimsenin cebinde değil. Biz kimsenin geçmişiyle, geleceğiyle ona iftira atarak, buna sataşarak, kavga etmek, laf yetiştirmek durumunda değiliz. Biz sizlerin vereceği oyların size hizmet olarak geri döneceğini söylüyoruz” diye konuştu

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum