Üniversite Tanıtım Programı Düzenlendi

Üniversite Tanıtım Programı Düzenlendi

Yayınlanma:
Güncelleme: 04 Şubat 2022 19:10
Üniversite Tanıtım Programı Düzenlendi

Isparta İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Üniversite iş birliği çerçevesinde gerçekleştirilen Okul Yöneticileri Üniversite Tanıtım Programı düzenlendi. Bu programda idareciler ve Isparta Merkezde bulunan liselerin müdürleri Süleyman Demirel Üniversitesini ziyaret etti.

SDÜ'nün fiziki ve akademik yöndeki gelişimi hakkında bilgilerin verildiği ziyaret kapsamında ilk olarak Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Ali DULUPÇU ile Araştırma ve Yenilikçilik Direktörü Prof. Dr. Serdal TERZİ heyetimizle bir araya geldi. Prof. Dr. M. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda, üniversitenin bilimsel, sosyal, kültürel imkânları ile gelişimini tanıtan bir sunum gerçekleştirildi.

Ardından öğrencilerin yenilikçi iş fikirleri ve projelerini hayata geçirebilmelerine katkı sağlamak amacıyla Batı Yerleşkesi Merkezi Dersliklerde hizmete açılan "Prototip Atölyesi", Yenilikçi Teknolojiler Uygulama Araştırma Merkezi (YETEM), Kütüphane, İletişim Fakültesi, Junior Atölyesi ve Radyo SDÜ ziyaret edildi.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.