Yaz Aylarında Çocuklarınızın Vaktini Boşa Harcamayın

Temel ve Artistik Jimnastik eğitim kayıtları başladı.

Yayınlanma:
Yaz Aylarında Çocuklarınızın Vaktini Boşa Harcamayın

Yaz aylarında çocuklarınızın vaktini boşa harcamayın. Yaz Kursumuz “Temel ve Artistik Jimnastik” eğitim kayıtlarımız başladı.

Çocuklarımızın bedensel gelişimlerini desteklemek, hareket kabiliyetlerini geliştirmek, cimnastik branşını sevdirmek ve öğretmeyi amaçlıyoruz.

Çocukların fiziksel ve sosyal anlamda olumlu gelişebilmeleri için spor yapmaları gerekir. Çocukların gelişiminin en kapsamlı ve hızlı olduğu dönemlerden biri 3-7 yaş arasıdır. Bu yaşlar arasında alınan eğitim ve kazanılacak alışkanlıklar kişilik gelişimine katkıda bulunur. Fiziksel aktiviteler sırasında bedenlerini tanımayı, koordineli bir şekilde kullanmayı, yeteneklerinin farkına varmayı öğrenirler.

Psikomotor gelişiminin sağlanması, kas -kemik yapılarının güçlenmesi, kuvvetlenmesi, sinir - kas koordinasyonu ve sürat konusunda faydaları olan Cimnastik sporu çocuğun gelişimi açısından oldukça önemlidir. Yaşam boyunca düzenli yaşamayı öğrenerek derslerinde ve gelecek hayatlarına da katkısı büyüktür. Başarıya ulaştıkça mutluluğu, huzuru, disiplini ve gururu yaşamayı öğrenirler. Maraton Spor Kulübümüze 4-10 yaş arası çocuklarımızı ve gençlerimizi bekliyoruz.

HAYDİ SİZ DE BİZE KATILIN…

Çocuklarımıza iyi bir gelecek sunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maraton Spor Kulübü
Adem Akkulak : 0505 215 56 53
Muhammed Ali Malçok : 0545 776 00 32

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum