Yeni Rektörden Örnek Davranış

Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne Rektör olarak atanan, Prof. Dr. Yılmaz Çatal'dan örnek davranış.

Yayınlanma:
Yeni Rektörden Örnek Davranış

Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne Rektör olarak atanan Prof. Dr. Yılmaz Çatal, adına çiçek göndermek isteyenlerin, Ormancılığı Geliştirme ve Orman Yangınlarıyla Mücadele Hizmetlerini Destekleme (OGEM) Vakfına bağışta bulunulabileceğini bildirdi.

ISUBÜ'den yapılan açıklamada "Prof. Dr. Yılmaz Çatal, 15 Eylül 2022 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve 2022/473 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne Rektör olarak atanmıştır.

Üniversitemize Rektör olarak atanan Prof. Dr. Yılmaz ÇATAL adına çiçek göndermek yerine Ormancılığı Geliştirme ve Orman Yangınlarıyla Mücadele Hizmetlerini Destekleme Vakfı OGEM VAKFI’na fidan bağışı yaparak hediyelerinizi iletebilirsiniz.

Daha Yeşil Bir Türkiye amacıyla bağışlamış olduğunuz fidanlar için şimdiden teşekkür ederiz.

Not: Söz konusu bağış sertifikaları [email protected] adresi üzerinden mail olarak yada Kurumsal WhatsApp 02462146023 üzerinden tarafımıza mesajla gönderildiğinde Rektörlük girişinde panoda geri dönüşüm için kullanılan kağıtlara basılarak yerini alacak, süresi dolduğunda tekrar geri dönüşüme gönderilecektir." denildi.

Fidan Bağışlarınız İçin: https://www.ogemvak.org.tr/

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.