Zorluklar İçinde Olduğunuzu Biliyoruz

Zorluklar İçinde Olduğunuzu Biliyoruz

Yayınlanma:
Güncelleme: 10 Ocak 2020 17:34
Zorluklar İçinde Olduğunuzu Biliyoruz

Cumhuriyet Kadınları Derneği Isparta Şube Başkanı Adalet Halıcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Halıcı, mesajında “Günümüzde çalışan gazetecilerin hangi zorluklar içinde olduğunu, halkın doğru haber alma özgürlüğüne hizmet ettiğinizi bilmekteyiz.

Yapmış olduğunuz bu kutsa görevinizi yerine getirirken bin bir türlü baskıya,sansüre emeklerinizin karşılığını alamama zaman zaman da işten atılma durumlarını yaşadığınız bir gerçektir.

İzmir'in işgalinde vatanın bağımsızlığı için bedenini Yunan kurşunlarına siper eden Hasan Tahsin'ler, emperyalizmin ülkemiz üzerinde oynadığı oyunları ve karanlık güçlerini,ortaçağ kurumları olan tarikatları açığa çıkaran Uğur Mumcu'lar ,Çetin Emeçler ve daha yüzlerce gazeteciler gibi bunca zahmetle yerine getirdiğiniz gazetecilik görevinizi her türlü zorluğa rağmen başarıyla yaptığınızı görüyoruz. Bu duygularla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlar başarılar dileriz” dedi.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.