Girişimcilere Tübitak- Teydeb Destekleri Eğitimi Verildi

“TÜBİTAK-TEYDEB Destekleri Eğitimi”nde TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Selçuk Selek girişimcilerle buluştu.

Yayınlanma:
Girişimcilere Tübitak- Teydeb Destekleri Eğitimi Verildi

Süleyman Demirel Üniversitesi, SDÜ Teknoloji Transfer Ofisi, Göller Bölgesi Teknokenti, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “TÜBİTAK-TEYDEB Destekleri Eğitimi”nde TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Selçuk Selek girişimcilerle buluştu.

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen eğitimde, Dr. Hasan Selçuk Selek girişimcilere, TÜBİTAK TEYDEB’ e başvuru yaparken izlenmesi gereken yol ve işleyiş süreci hakkında bilgi verdi.

Selek, sözlerinin devamında 1501 (Sanayi Ar-Ge), 1507 (Kobi Ar-Ge), 1505 (Üniversite- Sanayi İş Birliği), 1509 (Uluslararası Sanayi Ar- Ge Desteği), 1709 (EUREKO- EUROSTARS), 1702- (Patent Tabanlı Teknoloji Transfer Çağrısı), 1511 (Ar- Ge Desteği), 1515 (Öncül Ar-Ge Laboratuarları), 1707 (Sipariş Ar- Ge Çağrısı), 1711 ( Yapay Zeka Ekosistem Çağrısı), 1601 (Kapasite Geliştirme Programı), 1602 (Patent Destek Programı), 1512 (Girişimcilik Destek Programı), BİGG+ Mentorluk Ara yüzü 2022 Yılı Çağrısı, Sanayi Yenilik Ağ Mekanizması ( SAYEM) Çağrısı, Tech- InvesTR (1514 Girişim Sermayesi Destekleme Programları hakkında detaylı bilgilendirmede bulundu.

TÜBİTAK olarak doğru kişiye, doğru projeye destek vermeyi amaçladıklarını belirten Selek, “geliştirilebilir proje” ve “ tamamlanmış proje” uygulamaları ve kurumun avantajlarından da bahsetti.

GİRİŞİMCİLERE TÜBİTAK- TEYDEB DESTEKLERİ EĞİTİMİGİRİŞİMCİLERE TÜBİTAK- TEYDEB DESTEKLERİ EĞİTİMİ

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Isparta