"Sizin Sayenizde Ayakta Kaldık"

Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Esnafı: Sizin Sayenizde Ayakta Kaldık

Yayınlanma:
"Sizin Sayenizde Ayakta Kaldık"

Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Faruk Daşdöner ve yönetimi ile birlikte otobüs hattı sahipleri Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti. Ziyarette 65 yaş üzeri ve engelli vatandaşların yeniden halk otobüslerinden ücretsiz yararlanması için alınan karar değerlendirildi.

Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Faruk Daşdöner, artan aşırı maliyetlerin ücretsiz taşıma noktasında sorunlar oluşturduğunu, bu durumun özel halk otobüsleri tarafından sürdürülebilirliğinin kalmadığını belirterek, bunun karşısında bağlı oldukları üst birliklerinin 81 ilde ücretsiz taşıyamama kararı aldığını hatırlattı. Daşdöner, “Ispartalı esnaflar olarak bizde bu karara destek verdik.

Resim önizlemesi

17 Ekim’de başlayan bu süreçte birçok belediye başkanının yapmadığını yaparak halk otobüsü esnafının işini kaybetmesine vatandaşların da bu hizmetten mağdur olmamasının önüne geçerek duyarsız kalmadınız. Cuma günü belediye meclisinde almış olduğunuz karardan dolayı bu ücretsiz taşımanın karşılanmasından dolayı başta siz olmak üzere belediye meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Bizlere geçen süreçte de çok destek verdiniz. Birçok ayni destekte bulundunuz.

Yeni projeleriniz bizlere çok ekmek kapıları açtı, yeni potansiyeller oluşturdu. En son açtığınız Andık Deresi Bezirgan Şelalesi Mesirelik Alanına otobüs güzergahımız gözle görülür bir talep meydana geldi. Gökçay’a hafta sonu otobüs talepleri devam ediyor. Yeni otogar ve TOKİ’nin açılmasıyla bizlere yeni ekmek kapıları açtınız.

Resim önizlemesi

Isparta’nın çehresini büyüterek bize Isparta ekonomisine ve esnafına büyük projeleriniz oldu. Her zaman bizlere sahip çıktınız, halk otobüsü esnafımızda size müteşekkirdir. Sizlere ve Isparta’ya layık olma noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sizin Geleceğin Şehri Isparta vizyonunuza bizde ayak uydurma noktasında yapmış olduğumuz teknolojilerle ay sonu tanıtım lansmanı yapmak istiyoruz.

Ay sonunda yeni kart sistemimizi sizinle Isparta’ya yakışır şekilde hayata geçirmek ve kullanıma sunmak istiyoruz. Esnafımız adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.