Yalım Halıcı: Unutma Isparta; Sen Yoksan, Bir Eksiğiz!

CHP’den kesin olmayan sonuçlara göre milletvekili seçilen Hikmet Yalım Halıcı açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma:
Yalım Halıcı: Unutma Isparta; Sen Yoksan, Bir Eksiğiz!

Halıcı mesajın da; ‘Bizim hayallerimiz içinde ayrım yok, bizim hedeflerimizde farklılık yok, bizim projelerimizde öteki yok. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu, tüm Türkiye’nin sorunlarını çözmeye geliyor.’ ifadelerine yer verdi.

CHP’li Halıcı; ‘Değerli Yol arkadaşım, dostlarım;

Tarihi bir seçim sürecindeyiz. Bu ikinci turda vereceğiniz her oy, hem sizin hem de çocuklarınızın hayatını belirleyecek.

Kıymetli Ispartalılar;

Hepimizin adil, özgür, demokratik, eşit ve huzur dolu bir Türkiye’ye kavuşması için verdiğimiz mücadelede çok önemli bir yola girmiş bulunuyoruz. Samimiyetle söylemek istiyorum ki, hayalini kurduğumuz ülkede ayrım gözetmeden hepiniz yer alıyorsunuz.

Kıymetli hemşerilerim;

Bizim hayallerimiz içinde ayrım yok, bizim hedeflerimizde farklılık yok, bizim projelerimizde öteki yok. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu, tüm Türkiye’nin sorunlarını çözmeye geliyor.

Çocuklarımız yatağa aç girmesin, insanımız işsiz kalmasın, Milli bir dış politika izlensin, çiftçimiz ürününü bereketle ekip, hak ettiği değerde satsın, sığınmacı sorunu çözülsün ve Atatürk’ün izinden gidilsin diye geliyoruz. Bu ülke yeniden senin olsun, bu ülkenin zenginlikleri yine halka ait olsun diye geliyoruz!

Türkiye’nin kaderi şimdi senin ellerinde. Çünkü sizin evladınız olarak sıkıntılarınızın hepsini ben de yaşıyorum. Benim işim asıl şimdi başlıyor. Şu an birlik olmamızın zamanı. Teröre dur demek, yoksulluğa set çekmek, toprağımızı huzur içinde yeşertmek, sığınmacı istilasına duvar örmek ve bu ülkeyi yıllar sonra yeniden sahipleri olan sizlere vermek için Meclise gidiyorum. Siz de bu yolda çok şey yapabilirsiniz. Cumhuriyeti yeniden taçlandırmak ve topraklarımızı çocuklarımız için yeniden yeşertmeye katkı verebilirsiniz. Şu anda ülkemizin zenginliği Katar’a, fabrikalarımız çetelere ve topraklarımız da yabancılara veriliyor. Şimdi ayağa kalkmazsan sonra her şey için çok geç olacak.

Değerli hemşerim;

28 Mayıs Pazar günü seni de sandığa bekliyoruz. Sen yoksan bir eksiğiz! Sen de gelirsen umut yeşerecek, özgürlük evinize girecek, bağımsız bir Türkiye’ye ulaşacak, soframız berekete kavuşacak ve ülkemizde Halil İbrahim Sofrasında hepimizin yeri olacak.

Haydi gençler; geleceğiniz için. Haydi kadınlar, çocuklarınız için. Haydi emekçiler, insanca yaşamak için. Haydi Isparta; Türkiye için! Haydi! Bu seçimi hepimiz için; bizim için, hep birlikte kazanalım! Sandığa gittiğinde sadece Isparta’nın değil, Türkiye’nin de kaderini değiştireceksin.

Ayağa kalkarsan değişecek. Çünkü sen çok büyüksün!

Unutma Isparta; Sen yoksan, bir eksiğiz! Şimdi sandıkta birleşme ve baharı getirme zamanı. Çünkü çiçek ve gül açtığında, ayrım gözetmeden herkes için açar!’ dedi.

HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum