TSK İçinde Küfürbaz Komutan

TSK günden güne sarsılıyor... Skandallar peş peşe sıralanıyor... Yine bir ses kaydı var gündemde... Bu kez 'küfürbaz' komutan darbe düşü kuruyor...

Yayınlanma:
Güncelleme: 08 Aralık 2010 12:04
TSK İçinde Küfürbaz Komutan

Erzurum Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Yusuf Kaya ile Jandarma Genel Komutanlığı Asayiş Daire Başkanı J. Kur. Alb. İzzet Cural'ın olduğu iddia edilen, ordunun yönetime derhal el koyması gerektiğini içeren dehşet verici görüşmeler ortaya çıktı!

Konuşmada, Genelkurmay Başkanına ve Genelkurmay İstihbarat Başkanına gıyaplarında bir askere, hatta insana yakışmayacak ve ağza alınmayacak şekilde küfür ediyorlar.

Vatan savunmasına gönderilen Mehmetçiklere, kendilerini aramak isteyen polislere reaksiyon olarak, polislerin ağızlarına dipcik vurmalarını öğütlüyor, hatta bunu yapanların avukat parasını arabalarını satarak karşılayacaklarını belirtiyorlar.

İşte Tümgeneral Yusuf Kaya ile J.Kurmay Albay İzzet Cural'ın yukarıda belirtilen hususlar ile ordunun yönetime derhal el koyması gerektiği iddialarını içeren dehşet verici gizli görüşmeleri:

Tümg. Yusuf KAYA :Nasılsın iyi misin?

Alb. İzzet CURAL :Sağolun komutanım. Sizler nasılsınız. Sonunda bir mesaj geldi Genelkurmay'dan komutanım.

Tümg. Yusuf KAYA :S....sinler.

Alb. İzzet CURAL :Onu da ilave edelim dedik.

Tümg. Yusuf KAYA :S...sinler gitsinler p......ler. Ş......ler.

Alb. İzzet CURAL :İstihbarat Başkanı göndermiş. Ne şeyi varsa. (Genelkurmay İstihbarat Başkanı'nı kastediyor)

Tümg. Yusuf KAYA : Bak sana bir şey okuyayım. Akpartili demokrasi; sindirilmiş muhalefet, susturulmuş basın, güdümlü yargı ve girecek delik arayan yeni ordu.

Alb. İzzet CURAL :Bakayım komutanım ne yazmışlar girecek delik arayan ordu. Yani fare. Fare gibi delik arıyor.

Tümg. Yusuf KAYA : Yani çok basiretsiz çok ş...... (Sayın Genelkurmay Başkanı' ına) yani çok önemli ses yok ses yok bir şey yok hani yani millet güvendiğimiz insan diyor ki komutanım diyor dışarıda hiç öyle görünmüyor ya. Çok farklı. Asker dişleri sökülmüş tek dişi kalmış canavar gibi bumu ya bumu millet diyor bizim şey yaptığımız ordu bumu yani bumu diyor. Yani biz başımıza bir şey geldiği zaman ülkeye ordumuz var. El koyar. Ülkemize sahip çıkar. Şey yapar. Yok diyor size boşuna mı güvenmişiz diyor yani vatan millet sevgisinden asla şey yapmadığımız bir şey. İnsanlar böyle söylüyor. Gördüm baktım o komplo iddialarını. Okuyamıyorum zaten tersine gitmesi lazım diyor. Ordan buraya Asker yada hükümet. Millet yaparsa darbe değil devrim yapar. Askerin elindeki güç, silah kuvvetin silahı ise yasalar asker hükümeti devirmek için darbe yapar. Hükümet ise rejimi yıkmak için yani diyor ki kuşkulu artık bir paranoya üzerinde silahlı kuvvetler ancak kesin bir şey gibi.

Alb. İzzet CURAL : Yani bu adam bile komutanım diyor ki. Devleti savunur hale geldi valla yahu.

Tümg. Yusuf KAYA :Devleti savunur duruma geldi. Yani diyor ki Polis ve Savcı TSK' nın her an darbe yapmasından kuşkulanıyor diyor. İki bu ordunun cephane hattından tutunda araçlarının zerzevat alış verişine çıkmalarına bile diyor polisler kuşku ile görüyor. Merkez komutanlığı ile yapılacak bir telefon konuşmasında kolayca ortaya çıkarılacak açığa kavuşturulacak bir olay karakola taşınıyor medya davet edilmek diye devam ediyor.

Alb. İzzet CURAL :Komutanım işte bunları yiyip yiyip yuttuğumuz için zaten bu duruma geldik.

Tümg. Yusuf KAYA :Ayağına sıkacaksın o p......in beni götürmeye çalışıyor şey yapıyor.

Alb. İzzet CURAL : Komutanım ordaki onbaşı şöyle bir dipçik vuracak o polise, hayır efendim biz sizi şeye davet ediyoruz diyorya. onbaşı bir dibcik vuracak, vallahi billahi şerefsizim arabamı satar vermezsem. Onbaşıya oğlum şuna bir tane dipçik vur bakayım yavrum zaten kamyondasın. Ağzına böyle bakalım ne olacak komutanım. Bi bakalım ne olacak.

Tümg. Yusuf KAYA :Aha bak kimliğim bu, şeyim bu, taşıdığım şey malzeme bu sor gitme.HABERE YORUM KAT
Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.